Puchar Polski w Konstancin-Jeziorna

W Parku Zdrojowym w Konstancinie wystartowało ponad 700 zawodników w Pucharze Polski Nordic Walking. Start odbył się na dystansach 5, 10 i półmaraton. Na mecie każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal. Dla zwycięzców były puchary, dla wszystkich losowanie nagród. Trasa była dość trudna i uciążliwa (kilkanaście upadków), posiłek regeneracyjny bardzo skromny. Przybyli zawodnicy z całego kraju.

Łuków reprezentowała grupa 17 osób. Najmłodszy zawodnik 2, 5 roku (Gerard Staniszewski). Celem Łukowiaków była ambicja, konsekwencja i chęć konfrontacji z najlepszymi Walkerami w Polsce. Wszyscy szli rozważnie w miarę swoich możliwości, osiągając swoiste rekordy. W dobrej formie wszyscy dotarli na metę. Wymagająca trasa, rywalizacja z najlepszymi Walkerami nie stanowiły przeszkody dla naszych zawodników.

To nic, że wróciliśmy bez pucharów, ale każdy osiągnął swój rekord, aktywnie i mile spędził czas, otrzymał dużo pozytywnej energii. Brawo za start, za promocję naszego miasta Łukowa i naszego stowarzyszenia. Gratulujemy wszystkim wyników i debiutu. Bez względu na zajęte miejsce wszyscy jesteśmy zwycięzcami.

Więcej informacji można znaleźć na www.aktywnizpasja.org

Aktywni z Pasją w sobotę 21.05.2015r. będą reprezentować Łuków i okolice na Pucharze Lubelszczyzny w Lubartowie.