Potrzebna pomoc w zbiórce dla Kasi Janiszek

Kasia to 23 letnia dziewczyna która choruje na nowotwór  potrzebuje wsparcia finansowego na leczenie w Niemczech .Oto cała historia Kasi.

Kasia ur. 02.01.1993r .mam nowotwór złośliwy tzw. gwiaździak anaplastyczny.

Opis

Mam na imię Kasia, mam 23 lata.
Jestem osobą radosną, uśmiechniętą, pełną optymizmu i chęci do życia.
Niestety, teraz nie poradzę sobie sama i muszę prosić o pomoc.

W dniu 03.11.2015 r. odebrałam wynik TK, który zmienił w moim życiu wszystko. Zdiagnozowano u mnie guza mózgu. Kocham życie, dlatego nie poddałam się i rozpoczęłam walkę.
W dniu 30.11.2015 r. przeszłam operację podczas, której został usunięty guz, a następnie oczekiwałam na wynik z badania patomorfologicznego. Niestety w dniu 03.12.2015 r. otrzymałam smutną i szokującą wiadomość - okazało się, że jest to gwiaździak anaplastyczny.
Kolejnym etapem mojego leczenia był pobyt w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, gdzie przeszłam radioterapię i chemioterapię.

Po szpitalu zalecono mi chemioterapię, którą niestety, ale przerwano, gdyż zrobiłam kontrolne badanie TK, a następnie MRI głowy. Po wizycie u lekarza okazało się, że jest wznowa.

Aktualnie czekam na przyjęcie do Kliniki Neurochirurgii w Lublinie, gdzie niestety muszę przejść kolejną operację.

W między czasie dowiedziałam się, że mam szanse pojechać na leczenie do Niemiec, które jest bardzo kosztowne i nierefundowane z NFZ w granicach 30-40 tys.euro, co przekracza moje możliwości finansowe.

Kiedyś miałam tysiące planów, głowę wypełniały mi marzenia (mniej lub bardziej realne). Dziś mam tylko jedno pragnienie – jedno, ale za to niezwykle silne:
Bardzo chcę żyć. Mam o co walczyć, nie chcę się poddawać, dlatego potrzebuję Waszej pomocy. Każda wpłata, każda darowizna przybliża mnie do celu – powrotu do zdrowia.

Dlatego pomoc finansowa proszę kierować na konto: Alivia - Fundacja Onkologiczna Osób Młodych

Nr konta na wpłaty złotowe PL 24 2490 0005 0000 4600 5154 7831

Pieniądze można również wpłacić za pomocą strony: 
https://skarbonka.alivia.org.pl/katarzyna-janiszek