Bokserzy z ŁKS Orlęta Łuków

  Dwaj łukowianie Jakub Morozow (uczeń Gimnazjum Nr 1 w Łukowie) i Maciej Mościcki (uczeń Gimnazjum Nr 2 w Łukowie) reprezentujący sekcję pięściarską „ŁKS Orlęta” zostali powołani do kadry wojewódzkiej w boksie. Pierwsze zgrupowanie kadry młodzików LubelskiegoOkręgowegoZwiązkuBokserskiego odbędzie się w dniach od 1 do 10 sierpnia 2016 roku nad Jeziorem Białym w Okunince. Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego
na obozie treningowym będą przygotowywać się do startu w Międzywojewódzkich Eliminacjach do Mistrzostw Polski Młodzików w boksie. Treningi poprowadzi trener Józef Radziewicz.

W ubiegłym roku na zgrupowaniu kadry województwa nasz klub reprezentował - Daniel Szymecki, który później zdobył brązowy medal w Mistrzostwach Polski Młodzików.
W tym roku również liczymy na dobre walki łukowskich pięściarzy. Będziemy na bieżąco relacjonować ich sportowe poczynania. Zachęcamy do trzymania kciuków za ich dobre przygotowanie na zgrupowaniu, a później wygrane walki w eliminacjach do Mistrzostw Polski.