Łowcy Trendów 2015 - II edycja konkursu salonu Parisel i Magnes.TV

Konkurs „ŁOWCY TRENDÓW” – upoluj 2000 zł organizowany jest wspólnie przez Salon Sukien Slubnych Parisel Łuków i Magnes.TV!

 

I ETAP – BON O WARTOŚCI 2000 zł

 

Jedyne co należy zrobić, to wysłać zdjęcie najbardziej Waszym zdaniem TRENDY sukni ślubnej na adres telewizja@magnes24.tv! lub list@parisel.pl. Wszystkie przysłane zdjęcia biorą udział w losowaniu głównej nagrody. Zwycięzcę poznamy na Gali Kryształowych i drewnianych magnesów 7 lutego 2015. Do zwycięzcy zadzwonimy podczas trwania Gali – pilnujcie w tym dniu swoich telefonów.

 

BON O WARTOŚCI 2000 zł ważny do KOŃCA 2016 ROKU, do wykorzystania w Salonie Sukien Ślubnych PARISEL! Maksymalnie można wysłać 3 zdjęcia sukien ślubnych, co może zwiększyć szansę na wygraną aż trzykrotnie!

 

II ETAP – BON O WARTOŚCI 500 zł

 

Drugim etapem konkursu jest wyłonienie sukni najbardziej trendy, właściciel zdjęcia z największą ilością głosów internautów oceniona na stronie GALERII wygra dodatkową nagrodę bon w wysokości 500 zł na zakup sukni ślubnej w Salonie Parisel.

 

Wszystkie zdjęcie można będzie komentować na stronie GALERIA, dla osoby która napisze najciekawszy opis przygotowana zostania nagroda specjalna.

 

Na zdjęcia czekamy do 2 lutego 2015!